ریپورتاژ آگهی

محاسبات کنکور زیر ده ثانیه با محاسبات حرف آخر

افرادی که تا کنون تجربه شرکت در کنکور را داشته اند می‌توانند این درد را حس کرده اند. فرض کنید برای هر سوال شیمی یک دقیقه فرصت دارید. سوال مربوط به مسائل شیمی را می‌خوانید، واکنش را می‌نویسید و موازنه می‌کنید، داده ها را استخراج و روابط مناسب برای رسیدن به خواسته مسئله را می‌نویسید، 15 ثانیه زمان دارید و به قسمت محاسباتی رسیده اید اما با یک کسر وحشتناک مواجه شده اید که حل کردن آن بدون ماشین حساب غیر ممکن است و در این زمان است که روحیه و اعصاب داوطلب به خاطر حل نکردن سوال و تلف شدن وقت او کاملا بهم می‌ریزد و در روند حل سایر سوالات توسط او نیز تاثیر خواهد گذاشت. اما امروز به شما پکیج جدیدی را معرفی خواهیم کرد که شما را به یک ماشین حساب تبدیل خواهد کرد و وحشتناک ترین کسر ها را با محاسبات سریع حرف آخر زیر 30 ثانیه حل می‌کنید.

آموزش کل مسائل شیمی در 3 ساعت با شیمی استاد شیروانی

مسائل شیمی حرف آخر

این پکیج روش های محاسبات مانند  ضرب در اعداد خاص مثل ضرب در 11 و ضرب در عدد 5 را آموزش نمی‌دهد بلکه با کمک روش های درس ریاضیات گسسته اعدد را به مبنای 9 و 11 خواهید برد و به اعداد بسیار ساده تری تبدیل خواهید کرد و ممیز و هر چیز دیگری را از بین خواهید برد و محاسبات برای شما به شدت آسان خواهد شد. در این پکیج داوطلب در 4 ساعت 4 الگو را برای محاسبات یاد خواهد گرفت و حدود 300 تست محاسباتی با همین الگو ها حل شده است. داوطلبان حرف آخری بعد از اینکه در شیمی استاد شیروانی آموزش حل مسائل با 3 الگو را یاد گرفتند با کمک این پکیج محاسبات سریع را یاد خواهد گرفت و حل هر سوال مسائل برای آن ها نهایتا 45 ثانیه طول خواهد کشید.

با حرف آخر کمتر هزینه کنید

حرف اخر

اما بد نیست اندکی در رابطه با قیمت محصولات این موسسه هم اطلاعاتی کسب کنید که برای این کار می‌توانی به لیست قیمت محصولات حرف آخر اقدام کنید. متاسفانه در سال های اخیر قیمت منابع آموزشی به شدت افزایش یافته است اما به یاد داشته باشید که با وجود هزینه بالا برای خرید کتاب و یا هر منبع دیگری باید هزینه های دیگری نیز برای کامل کردن آن ها بپردازید اما در حرف آخر یک مزیت ویژه در اختیار داوطلبین قرار گرفته است. با مقایسه هزینه ای که پرداخت می‌شود و همچنین جامعیت منابع، بهترین انتخاب اقتصادی نیز حرف آخر است زیرا داوطلبی که با این مجموعه پیش می‌رود دیگر نیازی نیست که هزینه زیادی صرف خرید کتاب کند و اصلا به هیچ منبع دیگری نیاز ندارد و علاوه بر این دیگر نیازی به هزینه کردن برای شرکت در آزمون و کار با مشاور نیست زیرا تمامی این خدمات نیز به داوطلب ارائه می‌شود.

سایت مرکزی حرف آخر : https://harfeakharpub.com

مشاورین ارشد موسسه : آقای شایان مامندی- خانم حدیث قمری- خانم مریم فرزی

شماره تماس مرکزی حرف آخر :

021-66576182

021-66576371

021-66566623

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن