اسلایدرورزش

اگر کمر درد دارید ورزش یوگا انجام دهید

اگر کمر درد دارید ورزش یوگا انجام دهید

خبرگزاری میزان- سیاتیک بیماری ای دردناک و ناتوان کننده که بسیاری از افراد از ان رنج میبرند و اگر تاکنون آن را تجربه کرده اید به خوبی می دانید که تحمل این درد از لحاظ ذهنی و جسمی بسیار طاقت فرساست.
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، سیاتیک بیماری ای دردناک و ناتوان کننده که بسیاری از افراد از ان رنج میبرند و اگر تاکنون آن را تجربه کرده اید به خوبی می‌دانید که تحمل این درد از لحاظ ذهنی و جسمی‌بسیار طاقت فرساست.
بیماران سیاتیک حتی از فعالیتهای ساده روزمره خود مانند نشستن یا ایستادن نیز در عذابند. درد سیاتیک پا ناشی از التهاب رشته‌های عصبی در قسمت پایین ستون فقرات می‌باشد.
به همین دلیل سیاتیک به عنوان درد عصب سیاتیک مورد بررسی قرار می‌گیرد. هنگامی‌که مناطق اطراف اعصاب موجود در پایین ستون فقرات ملتهب می‌شوند درد در امتداد اعصاب سیاتیک به سمت ساق حرکت می‌کند .
این بیماری شدیدا دردناک بوده و به مرور زمان شدت بیشتری می‌یابد.

چگونه بر سیاتیک غلبه کنیم

با به کارگیری ترکیبی از روشهای دارو درمانی و اصلاح روش‌های غلط زندگی می‌توان بر دردهای طاقت فرسای سیاتیک غلبه کرد. در بخش دارو درمانی توصیه پزشکان در مدیریت دردهای ناشی از سیاتیک استفاده از داروهای (NSAID) مانند ناپروکسن است.
یوگا یکی از بهترین و موثرترین راه‌ها در درمان بیماری سیاتیک شناخته شده است. شما با به کار گیری تمرینات ساده یوگا اشتباهات حرکتی خود را اصلاح نموده و کمتر به کمر و پاهای خود آسیب وارد می‌کنید.
حرکات کششی و فعالیتهای نرم در تمرینات یوگا به طور قطع در درمان این بیماری موثر است.
لطفا برای مشاهده ویدیو به کانال تلگرام نت نوشت مراجعه کنید. متاسفانه با توجه به موارد و مشکلاتی که چندین نوبه قبل هم بازگو کردیم امکان انتشار ویدیو‌های ورزشی در وبسایت نیست. از این رو هم برای تسهیل در استفاده و مشاهده آنها در گوشی موبایل و هم دانلود آسان تر حتما در کانال تلگرام نت نوشت عضو شوید و ویدیو مذکور را با جستجوی هشتگ #ویدیو_ورزشی مشاهده کنید.
در این ویدیو برت لارکین بسیار آرام و بدون  وارد کردن کمترین فشار بر عصب سیاتیک خود حرکات یوگا را انجام می‌دهد. وی با به کارگیری ورزش یوگا توانسته در درمان بیماری خود روند رو به بهبودی داشته باشد.
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن